Sigaraya zam geldi: İşte 2 Kasım zamlı sigara fiyatları

Türkiye Tekel Bayileri Platform Başkanı Özgür Aybaş, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada sigara fiyatlarına 5 TL zam geldiğini duyurdu. Aybaş, açıklamasında yılbaşında da 10 TL daha zam beklendiğini ifade etti.

EKONOMİ 02.11.2023, 09:00 02.11.2023, 17:07 Şeyda Gül
Sigaraya zam geldi: İşte 2 Kasım zamlı sigara fiyatları

Geçtiğimiz ayın başında çeşitli sigara markalarına gelen zamların ardından bir zam haberi daha JTI grubundan geldi. Türkiye Tekel Bayileri Platform Başkanı Özgür Aybaş, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada “Sigara gruplarına 5 TL zam geldi” ifadelerini kullanarak yeni zammı duyurdu.

Sigara zammı ne zaman geçerli olacak?

Sigara zammı ile ilgili diğer markalardan henüz resmi bir açıklama yapılmazken JTI grubuna gelen zammın 2 Kasım yanı bugün itibarı ile geçerli olacağı kaydedildi.

En pahalı sigara 57 TL’ye yükseldi

Gelen son zamla birlikte ilgili markadaki en ucuz sigara fiyatı 50 - 51 TL'ye çıktı. En pahalı sigara fiyatı ise 55 TL ile 57 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Yılbaşında 10 TL birden zam

Zammı duyurmasının ardından yaptığı paylaşımla tüm dikkatleri üzerine çeken Türkiye Tekel Bayileri Platform Başkanı Aybaş, “Yılbaşında 10 TL daha zam bekleniyor umarım yapmazlar” değerlendirmesinde bulundu.

İşte JTİ grubunun zamlı fiyat listesi

Yorumlar (0)