Neymiş? Mesaiye vaktinde gelinebiliyormuş!

MHP’li Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin işe geç gelmelerinden dolayı belediyeye almadığı işçi ve memurlar, bugün tam vaktinde mesaiye geldiler.

EKONOMİ 30.10.2019, 11:28 30.10.2019, 11:35
Neymiş? Mesaiye vaktinde gelinebiliyormuş!

İki gün önce Karabük Belediyesinin giriş kapısında işçi ve memurların girişlerini takip eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, saat 08.30'u geçtikten sonra işe gelen işçi ve memurları belediye binasına almayarak kapıları kapattırmış ve defalarca uyarı yapılmasına rağmen memur ve işçilerin mesaiye geç gelmelerine öfkelenmişti.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yapılan tatilin ardından bugün iş başı yapan memur ve işçiler, Başkan Rafet Vergili’nin cezasının ardından mesaiye geç kalmamak için erken saatlerde belediyeye kartlarını okutarak giriş yaptı.

Saat 08.40 itibariyle belediyenin girişinde bulunan kart okuma sistemi kapatılırken, geç kalan birkaç çalışanın kartı okutması engellendi.

Karabük Belediyesi'nde giriş ve çıkışlarla ilgili kayıtların düzenli olarak inceleneceği ve mesaiye uymayan belediye personeli hakkında gerekli işlemlerin yapılacağı belirtildi.

Yorumlar (0)
15
az bulutlu