Koindex Türkiye'de faaliyetlerine başlıyor

Japon iş adamları tarafından 6,5 milyon liranın üzerinde bir yatırımla Türkiye'de kurduğu dijital varlık alım satım platformu Koindex faaliyetlerine başlıyor.

EKONOMİ 18.05.2020, 16:07
Koindex Türkiye'de faaliyetlerine başlıyor

Çoklu soğuk cüzdan kullanımının yanı sıra yüksek güvenlik ve hacimde hızlı işlem desteği sunma vaadinde bulunan Koindex, yenilikçi getiri modelleri ve düşük işlem ücretleriyle hizmet vereceğini duyurdu.

Global borsaların çoğundan daha düşük işlem ücretleriyle çalıştığı belirtilen Koindex'te, kullanıcılara ödedikleri işlem ücretlerini geri alma imkânının da sağlandığı belirtildi.

Koindex ayrıca daha geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşmak için dijital varlık platformları arasında yaygın olan satış ortaklığı, yani referans modelini de yatırımcıya sunacağı kaydedildi.

Yüksek kaliteli alım satım ve listeleme hizmetleriyle sınıfının en iyi dijital varlık platformu olma hedefiyle faaliyetlerine başlayan Koindex güvenilir, şeffaf, verimli ve istikrarlı bir ticaret platformu sunarak küresel kullanıcı topluluğuna hitap etmeyi kendine hedef seçmiş durumda.

Türkiye'de kripto para alanındaki yüksek işlem hacminin kendilerini bu ekosisteme yatırım yapmaya teşvik ettiğini söyleyen Koindex Uluslararası Pazarlardan Sorumlu Yönetici Ortağı Anthony Knode, "Dijital varlık alım satımı için yarının ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilecek güçlü bir altyapıya ve uzmanlığa sahibiz. Yatırımcıya en iyi deneyimi sağlamaya odaklı çalışarak, Türkiye'de bu alanda ihtiyaç duyulan hizmetleri sunmak için yola çıktık." diye konuştu.

Koindex İş Geliştirme ve Pazarlama Danışmanı Demet Zübeyiroğlu da Koindex'i diğer kripto para borsalardan ayıran ana unsurun platforma özgü "KOIN token" olduğunu belirterek, bunun da Türk mühendisler tarafından geliştirildiğini kaydetti.

Yorumlar (0)
13
hafif yağmur