YDS sonuçları duyuruldu

Yabancı Dil Bilgisi (YDS) Seviye Tespit Sınavı'nın (STS) sonuçları açıklandı. Sonuçlar ise "https://sonuc.osym.gov.tr" adresinden yayımlandı.

EĞİTİM 22.10.2020, 12:24 23.10.2020, 17:02
YDS sonuçları duyuruldu

ÖSYM (Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi) Başkanlığı, 2020 YDS (Yabancı Dil Bilgisi) Seviye Tespit Sınavı (STS) sonuçlarının açıkladığını duyurdu.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığının resmî Twitter hesabından yapılan bilgilendirme paylaşımında, 2020-YDS'nin 27 Eylül 2020 Pazar günü gerçekleştirildiği hatırlatılarak, 2020-YDS değerlendirme işlemlerinin tamamlandığı bildirildi.

YDS adayların, sınav sonuçlarına Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi'nin (ÖSYM) aşağıdaki resmî internet sayfasından erişilebileceği kaydedildi.

https://sonuc.osym.gov.tr >>>

Sonuçları görmek isteyen adaylar, yukarıdaki internet adresine TC kimlik numaraları ve şahıslarına ait aday şifrelerini kullanarak girebilecek.

ÖSYM (Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi) ayrıca bugün bir başka duyuru daha yapmış ve 2020-KPSS lisans sonuçlarının açıklandığını duyurmuştu.

KPSS adayları da sonuçlara TC kimlik numaralarını ve aday şifrelerini kullanarak aşağıdaki adresten erişim sağlayabiliyor:

https://sonuc.osym.gov.tr >>>

Yorumlar (0)
15
parçalı bulutlu