Sokak sanatçısı, överek kandırdığı 25 kadına tecavüz etti!

Fransa'da bir sokak sanatçısının, överek kandırdığı 25 kadına tecavüz ettiği ileri sürüldü. 

DÜNYA 10.07.2020, 12:50 10.07.2020, 12:54
Sokak sanatçısı, överek kandırdığı 25 kadına tecavüz etti!

Fransa'da Wilfrid A. isimli sokak sanatçısının, 2009-2020 yılları arasında 25 kadına tecavüz ettiği ve cinsel saldırı gerçekleştirdiği ileri sürüldü. Bunun üzerine Paris Savcılığı tarafından söz konusu sokak sanatçısı hakkında soruşturma başlatıldı. 

Wilfrid A.'nın 13 kadına cinsel saldırı gerçekleştirdiği, 12 kadına tecavüz ettiği kaydedildi. Söz konusu kadınların yaş aralığının 16-26 olduğu belirtildi. 

Sokak sanatçısının "ününü kullanarak" kadınlar ile samimi ilişkiye sahip olduğu öğrenildi. 

Kadınların avukatlığını üstlenen avukat Valentine Reberioux, önceden bu boyutta bir dava ile karşılaşmadığını ifade etti.

Kadınların avukatlığını üstlenen bir diğer avukat Louise Bouchain, kadınların çok genç olduğunu ve metodik bir avcı profili ile uğraştıklarını söyledi. 

Sokak sanatçısının avukatı olan Joseph Cohen-Sabban, Wilfrid A.'nın suçlamaları kabul etmediğini aktardı. 

Wilfrid A.'nın önce övgüler yağdırarak kadınlar ile yakınlaştığı, daha sonra da fotoğrafları için modellik yapabileceklerini belirttiği ve ardından da kendi markasının yüzü olabileceğini söyleyip konutuna götürdüğü ortaya çıktı. 

Sokak sanatçısının, kendi konutuna çağırdığı kadınlara alkol ve ilaç vererek tecavüz ettiği ya da cinsel saldırıda bulunduğu öğrenildi.

Yorumlar (0)
5
parçalı bulutlu