Messi’nin ayrılık gözyaşları, Fransa'nın yıldız takımının kapılarını açtırdı

Geçtiğimiz günlerde gözyaşları içerisinde Barcelona ile yollarını ayıran Arjantinli yıldız Lionel Messi, Fransa’nın PSG takımı ile anlaşmaya vardı. Messi’nin resmi imzayı atmak için eşi ile Paris’e hareket ettiği öğrenildi. 

DÜNYA 10.08.2021, 17:59 11.08.2021, 01:04
Messi’nin ayrılık gözyaşları, Fransa'nın yıldız takımının kapılarını açtırdı

Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi, uzun seneler boyunca top koşturduğu Barcelona’dan ayrılmıştı. 34 yaşındaki futbolcunun gözyaşlarının ardından gelen yıldız takım ise belli oldu. Futbol hayatına Fransa’da devam etmeye hazırlanan Lionel Messi, 1. Lig takımlarından Paris Saint-Germain (PSG) ile anlaşmaya vardı.  Resmi imza için yola düştü 

Resmi imzayı atmak için İspanya’daki evinden ayrılan ve eşi Antonella Roccuzzo ile birlikte özel uçağıyla Fransa’ya uçan Messi’yi Paris Havalimanı’nda yüzlerce PSG taraftarı beklemeye başladı. 

Teoride anlaşmaya varıldığının belirtilmesi üzerine dün de havaalanını dolduran yüzlerce taraftar, Lionel Messi’nin uçağının inmemesi üzerine alandan hüzünlü şekilde ayrılmıştı. Bugün ise futbolcunun kesin olarak geleceği ve imzayı atacağı biliniyor. 

Yorumlar (0)