Liverpoollu oyuncunun kaçırılan annesi bulundu, babadan iz yok!

Liverpool'un Kolombiyalı futbolcusu Luis Diaz'ın annesi ve babası, silahlı kişiler tarafından fidye için kaçırılmıştı. Ünlü oyuncunun annesi, hafta sonu bulundu. Babası Luis Manuel'in bulunması için Kolombiya'nın kuzeyinde başlatılan operasyona 100'den fazla güvenlik personeli katıldı. Bilgi paylaşan kişilere 40 bin sterlin ödül verileceği duyuruldu.

DÜNYA 30.10.2023, 14:33 Hakan Öksüz
Liverpoollu oyuncunun kaçırılan annesi bulundu, babadan iz yok!

İngiliz ekibi Liverpool'un Kolombiyalı oyuncusu Luis Diaz, annesinin ve babasının kaybolmasının ardından kabus gibi günler geçiriyor. 26 yaşındaki futbolcunun Kolombiya'da yaşayan annesi ile babası, fidye için kaçırıldı. Kolombiya'daki güvenlik güçleri, Luis Diaz'ın anne ve babasının bulunması için seferber oldu.

Annesi hafta sonu bulundu, babası aranıyor

Yapılan çalışmalar sonuç verdi. Luis Diaz'ın annesi Cilenis Marulanda, hafta sonu Barrancas bölgesinde bulundu. Baba Luis Manuel'den ise şimdilik iz yok. Kolombiya Devlet Başkanı Gustavo Petro, Luis Manuel'in bulunması için güvenlik güçlerinin çalışmalarını sürdürdüğünü bildirdi.

Bilgi paylaşana 40 bin sterlin ödül verilecek

Luis Diaz'ın babasını sağ şekilde bulmak için harekete geçen güvenlik güçleri, Kolombiya'nın kuzeyinde kapsamlı bir çalışma yürütüyor. En az 100 görevlinin katıldığı operasyon, Kolombiya basınında geniş yankı uyandırdı. Luis Manuel'in nerede tutulduğu ile ilgili bilgi paylaşanlara 40 bin sterlin para ödülü verilecek.

Yorumlar (0)