Dünyada eşi görülmemiş olay: Havadaki golf topu “çarpıldı” 

Texas’ta golf oynayan Tomas Gomez isimli bir gencin havalandırdığı topa yıldırım isabet etti. Yalnızca milyonda bir görülebilecek bu olay, kameralara yansıdı. 

DÜNYA 12.07.2021, 09:26 12.07.2021, 15:39 Başak Çetin
Dünyada eşi görülmemiş olay: Havadaki golf topu “çarpıldı” 

Amerika Birleşik Devletleri’nin Texas eyaletinde gerçekleşen olayda 18 yaşındaki Tomas Enrique Gomez isimli bir genç, golf oynuyordu. Texas eyaletine bağlı San Antonio kentindeki Topgolf isimli bir golf kulübünde geçtiğimiz perşembe günü oyun oynayan genç ve arkadaşları, milyonda bir görülebilecek bir olayla karşılaştı. 

Topgolf’te oyun oynarken golf sopasıyla topa vuran ve karşısındakine gönderen gencin topuna, havadayken yıldırım çarptı. O anlar, genci izlemeye gelen arkadaşları tarafından kayda alındı. Fırtınalı havada golf oynamanın bedeli 

ABD’de geçtiğimiz hafta yaşanan fırtınalı havada golf oynamanın bedeli olarak görülen bu olayda stat içerisindeki gençlere zarar gelmemesi ise sevindirdi. Olanların anbean kamera kaydına alan gençler, videoyu sosyal medya hesaplarında yayınlayınca kısa sürede en çok izlenenler arasına girdiler. 

Yorumlar (0)
15
açık