Dünya basınının gözdesi oldular! Baba 26, anne 63 yaşında

63 yaşındaki bir kadın ve 26 yaşındaki genç kocasıyla, ilk çocuklarının yaklaşan doğumunu, cinsiyet partisiyle kutladı. Görüntülere sosyal medyada yorum yağdı.

DÜNYA 10.07.2024, 17:40 Buse Önder
Dünya basınının gözdesi oldular! Baba 26, anne 63 yaşında

Amerikalı çift Cheryl McGregor ve Kuran McCain, bebek haberleriyle dünya basınının dikkatini çekmişti. Şimdi ise düzenledikleri cinsiyet partisiyle yeniden gündemde olan çift, hem sosyal medya hem de basında geniş yer buluyor.

Alışılmadık bir aşk hikayesi

63 yaşındaki Cheryl McGregor, yedi çocuk annesi ve 17 torun sahibi bir kadın. Hayatının aşkı 26 yaşındaki Kuran McCain ile ilk bebeklerini bekliyorlar. İkilinin alışılmadık romantizmi ve büyük yaş farkı, onları hızla sosyal medyada tanınır hale getirdi.

Cheryl'ın yaşı nedeniyle doğal yollarla hamile kalamaması üzerine çift, taşıyıcı annelik yoluyla bebek sahibi olmaya karar verdi. İnternette aşklarını sıkça dile getiren çift, bu önemli kararıyla da dikkatleri üzerine çekti. Şimdi ise düzenledikleri cinsiyet partisiyle bebeklerinin cinsiyetini dünyaya duyurdular.

Sevinç gözyaşları döktüler

Çiftin partiye dair paylaştıkları video, 2,6 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaştı. Videoda Cheryl ve Kuran, bir kız bebekleri olacağını öğrendiklerinde sevinç içinde birbirlerine sarıldılar. Bu anlar, sosyal medya kullanıcılarının yoğun ilgisini çekti ve birçok tebrik mesajı aldı.

Sosyal medyada yankı uyandırdı

Çiftin paylaşımları, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Bir kullanıcı, "Sizin adınıza çok sevindim" diye yazarken, bir diğeri, "Sevimli bir çiftsiniz. Yaş sadece bir sayıdır. İkinizin de birbirinizi koşulsuz sevdiğinizi görüyoruz" yorumunu yaptı.

Ancak her ne kadar çift büyük destek alsa da, bazı kullanıcılar yaş farkından dolayı eleştirilerde bulundu. Bir kişi, "Ah, umarım bebekle tanışacak kadar uzun yaşar" diye yazarken, bir diğer kullanıcı ise, "Kimin daha çılgın olduğunu bilmiyorum, ikisi mi yoksa bunu destekleyen aile üyeleri/arkadaşlar mı?" şeklinde eleştirdi.

Yorumlar (0)