Danimarka Başbakanı Frederiksen'den pazar temizliği pozu

Danimarka Başbakanı Frederiksen, hafta sonunu evde temizlik yaparak değerlendirdi.  Frederiksen, o anı fotoğraflayıp sosyal medyada paylaşması  ile viral oldu.

DÜNYA 08.02.2021, 17:55 09.02.2021, 13:36 Hanife
Danimarka Başbakanı Frederiksen'den pazar temizliği pozu

Danimarka Başbakanı Mette Frederiksen’ın, sosyal medya hesabından paylaştığı cam silerken çekindiği pozu büyük ilgi gördü.

Başbakan Frederiksen, hafta sonunu evde geçirdiğini belirterek, günlük kıyafeti ile temizlik yaparken çekindiği fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.Frederiksen, cam silerken çekilen fotoğrafın altına düştüğü notta uzun zamandır evinde temizlik yapamadığı söyledi.Hafta sonu ve kış güneşi

Mette Frederiksen, temizlik yaparken çekindi fotoğrafın altına düştüğü notta şu ifadeler yer aldı:

“Hafta sonu ve kış güneşi. Geçtiğimiz aylarda pencereleri temizlemek için çok fazla zaman olmadığı ortaya çıktı. İyi pazarlar.” Sık sık selfielerini paylaşıyor

Danimarka tarihini en geç başbakanı olan Frederiksen, sosyal medyada paylaştığı ev halleri ve sempatik tavırları ile kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Çok iyi sosyal medya kullanıcı olan Başbakan Frederiksen, yaptığı gezilerde çektiği fotoğrafları ve sık sık çektiği selfieleri takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.


 

Yorumlar (0)
25
açık