Bomba iddia! Meksika'daki "uzaylı" fosili "pasta" mı çıktı?

Meksika'da bulunan ve dünya gündemine oturan uzaylı fosilleri ile ilgili dikkat çeken yeni bir iddia ortaya atıldı. Uzaylılara ait fosillerin aslında pasta olduğu iddia edildi. Sosyal medyada hızla yayılan videoda, uzaylı görüntüsündeki fosilin kesildiğinde içerisinden kek çıktığı görüldü.

DÜNYA 16.09.2023, 10:27 16.09.2023, 10:38 Özgü Kübra
Bomba iddia! Meksika'daki "uzaylı" fosili "pasta" mı çıktı?

Meksika'nın bulduğunu öne sürdüğü uzaylılara ait fosillerin aslında pasta olduğu iddia ediliyor. Sosyal medyada yayımlanan bir videoda, uzaylı görüntüsündeki fosilin kesildiğinde içerisinden kek çıktığı görüldü.

Meksika, "uzaylı fosili bulduk" demişti

Meksika'da bulunduğu iddia edilen uzaylı fosilleri bir anda tüm dünyanın ilgisini çekmiş, olayla ilgili gelişmeler meraklıları tarafından yakından takip edilirken, dikkat çeken yeni bir iddia daha gündeme bomba gibi düştü.

Uzaylı fosili pasta mı çıktı?

Meksika'nın bulduklarını iddia ederek dünya basınına açıkladığı uzaylı fosillerinin gerçekte "pasta" olduğu öne sürüldü. Sosyal medya kanalında yayımlanan bir videoda uzaylı şeklindeki sözde fosilin kesildiğinde içinden klasik kek çıktığı görüldü. Ortaya atılan pasta iddiasına ilişkin herhangi yeni bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar (0)