habernediyor.com

Sırp model Sladana Milojev tecavüze uğradığını iddia etmişti! Gerçek çok farklı çıktı

YAŞAM

İstanbul'da, bir arkadaşının doğum günü kutlaması adına 1.5 senelik sevgilisiyle eğlence mekanına giden Sırp model Sladana Milojev (24), gecenin bitmesiyle birlikte otele gittiği adamdan söylenenlere göre bin dolar talep etti. Adamın parayı vermek istememesi ve otelden çıkış yapmasının sonrasında kadın hem tecavüze uğradığını hem de paralarının çalındığını ifade ederek emniyetin yolunu tuttu.

Olay, 17 Eylül Cumartesi gününde saat 04.00 sularında İstanbul'un ilçesi Beşiktaş’a bağlı Ortaköy’de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 24 yaşındaki Sırp model Sladana Milojev, İspanyol model olan arkadaşının doğum günü eğlencesi adına İstanbul’a geldi. Akşam vakitlerinde genç model, sevgilisi D.E. (35) ile bir araya gelerek eğlence mekanına gitti.

Kaldığı otele götürdü

Burada belirli bir süre eğlenen ikili daha sonra buradan ayrılarak farklı bir eğlence mekanına geçerek eğlenmeye devam etti. Gecenin ilerleyen vakitlerinde kadının sarhoş olması üzerine D.E., Sırp modeli kaldığı otele götürdü.

Burada çift, söylenenlere göre Sladana Milojev de rızasıyla birliktelik yaşadı. İlişkinin sonrasında D.E. otelden çıkış yapmayı isteyince genç model, kendisinden bin dolar talep etti. Adamın bu isteği kabul etmemesi ve otelden ayrılması üzerine Sladana Milojev, sabah vakitlerinde 5 bin avro ile 2 bin lira parasının olmadığını ve tecavüze uğradığını iddia ederek, emniyete şikayette bulundu.

Otelin güvenlik kameraları izlendi

Şikayetin sonrasında çalışmalara başlayan Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü polisleri, olayın yaşandığı otelin güvenlik kamera görüntülerini araştırmaya başladı. Gerçekleştirilen incelemelerin ardından ikilinin birbirine yakın bir şekilde otele giriş yaptığı ve herhangi bir zorlama bulunmadan odaya giriş yaptıkları belirlendi.

Sırp model ifade verdi: “Her şeyim çalındı sandım”

Emniyette ifade veren Sırp model, D.E. ile bir buçuk senedir arkadaşlık yaptığını, olayın yaşandığı günün gecesinde bir araya geldiklerini daha sonra bir gece kulübünde alkol aldıklarını, saat 02.50 olana kadar bilincinin yerinde olduğunu ancak bundan sonrasını hatırlamadığını, bir sonraki gün 11.00 sularında kendisine gelebildiğini, konakladığını otel odasında yalnız olduğunu, cüzdanında duran 2 bin lira ve 5 bin avronun olmadığını, bu durumun üzerine D.E.’yi aradığını, kendisinin kimin otele getirdiği sorduğunu ifade etti. Genç kadın ifadesinin devamında ise, D.E.’nin kendisine soruyu sorduğunda “ben getirdim” dediğini ve D.E.’nin kendisine tecavüz ederek paralarını götürdüğünü zannettiğini ifade etti.

Şüpheli emniyette ifadesini verdi

İfadenin sonrasında D.E. sürdürülen çalışmalarda gözaltına alındı ve ifade vermek üzere emniyette götürüldü. İfade veren D.E., Sladana Milojev ile eskiden sevgilisi olduklarını, kendisine ara ara kendi rızası dahilinde para verdiğini fakat herhangi bir şekilde para almadığını dile getirdi. Olayın gerçekleştiği günü saat 23.20 sularında bir barda görüştüklerini, sonrasında farklı bir yere gittiklerini, saat 03.30 sularında ise Sladana Milojev’in kaldığı otele ulaştıklarını ve burada kendi rızası ile ilişkiye girdiklerini aktardı.

İlişkinin sonrasında D.E.’nin otelden çıkış yapmak istediği zaman ise kadının tarafından bin dolar istediğini, kendisinin istenilen ödemeyi yapmak istemediğini ve kendisine bu durum konu hakkında iki defa arama yaptığını fakat şahsa para ödemediğini söylediğini ifade etti.

Araştırmalar yapıldı, doğru ve yalan söyleyenler ortaya çıktı

Adamın kendisine dair ifade edilen söylemleri kabul etmemesi üzerine, polisin sürdürdüğü çalışmalarda, kadının iftara attığı, D.E.’nin ifadesinin doğru olduğu tespit edildi. Bunun sonrasında olay ile ilgili gözaltına alınan D.E., işlemlerinin bitirilmesinin sonrasında savcılık istemiyle serbest bırakıldı.

Sıradaki Haber
Sitemizden en iyi şekilde faydalanmanız için çerezler kullanılmaktadır.